תוכנית הרחבה חד/ 1800

תוכנית ההרחבה, ביוזמת עיריית חדרה ובמימונה, כוללת 1,100 דונם שבהם מתוכננים מבני תעשיה קלה, מפעלים, בתי מסחר, משרדים, מתקני ספורט ומבני לוגיסטיקה ושירותים. 
פארק התעשייה הצפוני של חדרה הינו פארק תעשיה ומסחר מודרני, בעל מיקום מצוין ונגישות גבוהה, אשר נהנה מעדיפות ודחיפה מטעם השלטון המקומי כהחלטה אסטרטגית לקידום ופיתוח העיר והאזור. במסגרת הפיתוח המואץ של המקום, צינור הגז שעובר בצמוד משביח את העיסקה, כאשר מפעלים רבים מחפשים מקום שבו יוכלו לעבור לגז במקום חשמל ולחסוך בעלויות הייצור.


תקציר ההזדמנות - מגרשים בתהליך שינוי ייעוד:
בניגוד להשקעות ועסקאות ספקולטיביות בקרקע חקלאית, מדובר בהזדמנות ריאלית נדירה אשר משלבת תזמון ואינטרסים כלכליים של כל הצדדים. הקרקע אשר עליה מתוכנן פרויקט ההרחבה נמצאת בשלבים סופיים של שינוי ייעוד, כאשר האצת התהליך הינה כאמור אינטרס מובהק של עיריית חדרה. תוכנית ההרחבה קיבלה את אישור הוועדה המקומית במרץ 2011 והומלצה להפקדה למחוזית. נציג הוועדה המחוזית מלווה את התהליך במלואו.

 

השקעה בקרקע חקלאית - למה עכשיו:
בשנים האחרונות מנסה הממשלה לכפות רגיעה על שוק הנדל"ן באמצעות מיסוי והגבלות שונות כדי להאט את אינפלציית המשקיעים בתחום. הזדמנויות נדל"ן אטרקטיביות, בעיקר באזור מרכז הארץ, הינן נדירות ביותר, ועוד יותר נדירות ההשקעות בקרקעות חקלאיות אשר נמצאות בתהליכי שינוי ייעוד. ההשקעה בפרויקט חד/1800 הינה השקעה בקרקע אשר נמצאת כבר בתהליכי שינוי ייעוד, והופכת למשתלמת במיוחד בגלל היות והקרקע מיועדת למסחר ותעשיה קלה. כזו -  לא חלות עליה ההגבלות הנ"ל, לא מבחינת הרגולציה ולא מבחינת המיסוי. כאמור, השקעה בקרקע חקלאית המיועדת לשינוי ייעוד מאומתת ע"י אסמכתאות והמסמכים הדרושים, והינה השקעה בטוחה ואינה ספקולטיבית.


חדרה - מעצמת הנדל"ן החדשה:
לחדרה יש את כל הנתונים להפוך למעצמת נדל"ן. בשנים האחרונות חל בעיר מהפך אדיר, הן כתוצאה מדחיפה של הרשות המקומית והן מבחינה מחוזית ומדינית. קצב גידול האוכלוסייה ואיכותה, איכות המגורים, החינוך, מבני הציבור, השירותים הציבוריים, התשתיות העירוניות, התפתחות המסחר והתעשייה והנגישות הגבוהה - כל הנתונים האלו הופכים את חדרה לפנינת נדל"ן של ממש ומקור נהדר למינוף עסקאות נדל"ן.

 

סטטוס פרויקט:

נותרו מגרשים אחרונים לפרטים חייגו 03-7731111

 

שווק עבור חברת אפי קפיטל www.efficapital.co.il

GlobalEx         טל: 03-6760602

ת.ד. 7639, רמת גן מיקוד 52176

ישראל שקד ייזום נדל"ן בע"מ     |     מגדל V Tower בר כוכבא 23 בני ברק     |     טלפון: 03-7731111     |     פקס: 03-7731110     |     דוא"ל: info@israelshaked.com

ישראל שקד יזמות ושיווק בע"מ

מגדל v tower בר כוכבא 23 בני ברק

טלפון:03-7731111

פקס:03-7731110

דוא"ל: office@israelshaked.com